Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BenQ-Siemens S68

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
BenQ-Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

BenQ-Siemens S68 to niewielki (107.5 x 44 x 13.2 mm, 78 g) telefon o klasycznej obudowie i prostym designu. Klawiatura o nieskomplikowanym projekcie zapewnia wygodną obsługę. Niewielki ekran (1,8 cala) pracuje w rozdzielczości zaledwie 132 x 176 pikseli, jednak jest w stanie wyświetlić aż 256 tys. kolorów.

Dodatki BenQ-Siemens S68 nie robią na nikim wrażenia. Aparat posiada tylko niezbędne funkcje takie jak Bluetooth czy klient pocztowy. Zabrakło aparatu fotograficznego oraz możliwości odtwarzania plików mp3. Pamięć wewnętrzna ma pojemność 26 MB, co nie pozwala na przechowywanie wielu plików typu motywy i aplikacje. BenQ-Siemens S68 nie posiada chociażby kart microSD mogącej rozszerzyć powierzchnię dyskową. Możliwości telefonu można rozszerzać m.in.  o nowe gry, dzwonki, tapety. Spośród najciekawszych gier Java dostępnych na to urządzenia można wymienić symulator Silent Hunter oraz grę strategiczną Anno - Create a New World. Obie produkcje znane są graczom pecetowym na całym świecie.

Niewielkiej pojemności bateria (660 mAh) radzi sobie całkiem sprawnie z BenQ-Siemens S68 gwarantując maksymalny czas pracy na poziomie 300 godzin. Maksymalny czas połączeń to ok. 5 godzin.  Do łączenia się z siecią można wykorzystywać jedynie GPRS, natomiast komunikację z innymi telefonami zapewnia Bluetooth.

Opinie o BenQ-Siemens S68 są pozytywne szczególnie pod względem stylistyki. Użytkownikom podoba się prosta obudowa gwarantująca wygodną obsługę.