Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BenQ-Siemens EF81

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
BenQ-Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

BenQ-Siemens EF81 to urządzenie, które zadebiutowało w 2006 roku jako konkurent stylowych klapek działających w standardzie GSM i UMTS. Telefon posiada 2,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, który jest w stanie wyświetlać 256 tys. kolorów. Również drugi ekran znajdujący się na przedniej części klapki jest świetnej jakości  –  wykonano go w technologii TFT (120 x 160 pikseli, 256 tys. kolorów).  Telefon dostępny jest tylko w kolorze srebrnym. BenQ-Siemens EF81 posiada 64 MB pamięci wewnętrznej, więc motywy i aplikacje bez problemu pomieszczą się bez konieczności rozszerzania pamięci o kartę microSD.

Jeśli chodzi o dodatki w kwestii łączności to BenQ-Siemens EF81 może pracować w standardzie Bluetooth oraz 3G (384 kbps). Aparat pozwala na przeprowadzanie rozmów wideo, wysyłania SMS-ów, MMS-ów oraz E-maili. Urządzenie posiada również przeglądarkę internetową zgodną z językiem HTML. Plusem jest bateria o pojemności 950 mAh, która pozwala nawet na 4,5 godziny rozmów. Dzięki dość mocnemu akumulatorowi możliwe jest korzystanie z telefonu jako z odtwarzacza muzycznego (MP3 i AAC). Aparat o matrycy 2 mpix zapewnia przyzwoitą jakość zdjęć. Dzięki atrakcyjniej stylistyce i dużej liczbie funkcji opinie o BenQ-Siemens EF81 były dobre, jednak telefon w Polsce nie zdobył ogromnej popularności.