Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BenQ-Siemens EF61

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
BenQ-Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

BenQ-Siemens EF61 to aparat dedykowany głównie kobietom – stąd motyw kwiatowy na przedniej części obudowy. Urządzenie ma smukłą sylwetkę, jest obłe i dość poręczne. Premiera aparatu miała miejsce w 2006 roku.

Niewielki ekran TFT pracuje w przeciętnej rozdzielczości (128 x 160 pikseli), jednak jest w stanie odtworzyć aż 256 tys. kolorów. Dodatkowy wyświetlacz jest znacznie mniejszy (96 x 64 pikseli) i odzwierciedla 4096 kolorów. Pamięć wewnętrzna jest bardzo niewielka: ma tylko 1,5 MB, więc motywy i aplikacje na BenQ-Siemens EF61 ciężko pomieścić; możliwe jest jednak rozszerzenie jej kartą microSD. Dodatki jakie można znaleźć w BenQ-Siemens EF61 to m.in. Bluetooth, GPRS, aparat o matrycy  1,3 megapiksela oraz przeglądarka internetowa. BenQ-Siemens EF61 może być wykorzystywany jako maszyna do gier (Java) oraz odtwarzacz muzyczny. W menu odnajdziemy również stoper, organizer oraz edytor zdjęć.

Akumulator o pojemności 750 mAh został wykonany w technologii litowo-jonowej. Dzięki niemu aparat jest w stanie pracować przez 225 godzin, natomiast czas rozmów pojemność baterii ogranicza do około 3 godzin.

Najlepsze opinie o BenQ-Siemens EF61 wydawane są w kwestii projektu stylistycznego. Mniej plusów zdobywa specyfikacja, jednak mimo wszystko, jak na telefon typu klapka, prezentowany sprzęt jest dość dobrze wyposażony.