Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BenQ-Siemens C31

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
BenQ-Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

BenQ-Siemens C31 należy do grona prostych telefonów o klasycznej budowie. Jego premiera miała miejsce w 2007 roku i od tego czasu mimo swoich niewątpliwych zalet nie zdobył on szerokiego grona fanów.

Dziś dodatki w BenQ-Siemens C31 nie robią już takiego wrażenia jak dawniej, jednak kilka lat temu aparat o rozdzielczości 1,3 mpix z kilkoma trybami fotografowania i efektami zapewniał niezłą jakość. Wbudowana pamięć ma 20 MB – nie jest to może zbyt wiele, jednak bez problemu można ją rozszerzyć przy użyciu karty microSD (do 4 GB).

Motywy i aplikacje dla BenQ-Siemens C31 są dostępne na naszych stronach. Można odnaleźć zarówno gry java, jak i tapety, kolorowe animacje oraz logo. Biblioteka dodatków jest dość bogata, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Opinie o BenQ-Siemens C31 kilka lat temu były bardzo dobre. Na plus zaliczyć można było m.in. dość niską cenę w momencie premiery oraz sporą funkcjonalność. Niestety zabrakło kilku ważnych dla wielu osób rozwiązań np. słuchawek stereofonicznych, Bluetooth, a także IrDY. Opcje komunikacyjne bez wątpienia nie są najlepszą stroną prezentowanego urządzenia. Bateria Li-Ion ma pojemność 920 mAh i zapewnia bardzo przyzwoitą długość pracy. Pamiętać trzeba jednak, że telefony dostępne na rynku wtórnym bardzo często są już nadszarpnięte zębem czasu i mogą nie zapewniać tak długiego czasu pracy.