Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT Com

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 160 x 239
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT Com to cudaczny telefon, ale zarazem zapowiedź kierunku rozwoju technologii telefonów komórkowych. Pojawił się na rynku w roku 1998, ma możliwość oczywiście wysłania wiadomości tekstowej ale też wysłania maila.

Nie wiem jak mogą wyglądać motywy na modelu Alcatel OT Com ale mamy do czynienia z wyświetlaczem wielkości 160x239 pikseli niestety monochromatycznym. Jednak myślę że nie ma to dużego znaczenia zważając na to że producent zainstalował trzy gry na aparacie Alcatel OT Com a wspomniany wyświetlacz jest dotykowy.
Książka telefoniczna pomieści każdą ilość kontaktów pomoże w tym wbudowana pamięć 512 KB. Jak można domyślić się dzwonki na modelu Alcatel OT Com są monofoniczne i oczywiście tylko fabrycznie zainstalowane przez producenta.
Niestety model całkowicie zniknął już z rynku a myślę że jest pewną technologiczną ciekawostką. Na temat telefonu Alcatel OT Com dominują opinie, wśród internautów, zwiastuna przyszłości. Jednak ówczesna technologia nie potrafiła sprostać energetycznym wymaganiom tego rodzaju urządzeń. Bateria jest w stanie wytrzymać w trybie czuwania 60 godzin a w trybie rozmowy dwie godziny.

Aby dopełnić obraz modelu Alcatel OT Com opis powinien jeszcze zawierać informację o paśmie GSM, jest to tylko i wyłącznie 900. To też skromnie i dalekie od współczesnych standardów. Cena Alcatel OT Com może być wysoka, bo model swoją unikatowością zaskoczył  zarówno mnie jak i wielu jego użytkowników.