Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT Club db

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 3 x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT Club DB to telefon który funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Data jego pojawienia się już mówi wiele. W odróżnieniu od modelu Alcatel OT Club obsługuje dwa pasma GSM 900/1800.
 W przypadku tego telefonu mamy do czynienia z monochromatycznym wyświetlaczem ( trzy linie) w związku z tym żadne gry na modelu Alcatel OT Club DB nie są obsługiwane. Już sama waga, czyli 150 gram czyni ten telefon stacjonarnym.
Dzwonki na modelu Alcatel OT Club DB są oczywiście monofoniczne i jedynie te zainstalowane fabrycznie. Czas trwania rozmowy nie może przekroczyć czterech godzin gdyż bateria dłużej nie zdzierży (650 mAh NiMH).

Oczywiście nie ma też mowy o personalizacji telefonu gdyż motywy na modelu Alcatel OT Club DB nie mają prawa istnieć. Można jedynie zmienić kolor obudowy na przykład tak aby pasował do koloru oczu, pod warunkiem że masz oczy w kolorze niebieskim lub czerwonym.

Można oczywiście wysłać wiadomość tekstową, a w kontekście modelu Alcatel OT Club DB rozbawił mnie opis braku możliwości pisania małych liter. Podsumowując, telefon w małym stopniu służy do dzwonienia zważając na możliwości jego baterii, w podróży możesz zabić czas bawiąc się w przestawianie zegarka i nastawianie budzika bo innych opcji brak.

Pominiemy w przypadku modelu Alcatel OT Club DB liczne opinie zaczynające się od słów „mój pierwszy telefon”, najtrafniejsza moim zdaniem dotyczyła wyglądu. Otóż: „telefon wygląda jak mydło skutecznie zwalczające odór”, jest w tym dużo prześmiewczej prawdy.

Ostatnia kwestia  jeśli chodzi o telefon Alcatel OT Club DB to cena. Ale nie będę jej zgłębiać gdyż ten telefon nie jest współcześnie nic wart.