Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT Club+

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 2 x 12
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT Club + to kolejny telefon z serii Alcatela Club. Pojawił się na rynku w roku 1998 w związku z czym należy mieć świadomość, że mamy do czynienia ze starym modelem który bardzo mało oferuje użytkownikowi. Przyzwyczajonemu do pewnych standardów, dajmy na to motywy na Alcatel OT Club +, nie istnieją z racji prawie braku wyświetlacza, bo mówimy tutaj o ekranie Alfanumerycznym mieszczącym zaledwie dwie linie.

Jak wszystkie modele z serii Club waży dużo bo 160 gram, a w czasie czuwania jest w stanie wytrzymać 140 godzin, 6 godzin rozmowy. Niedostępne są także gry na modelu Alcatel OT Club +, nawet trudno by było sobie taką grę wyobrazić. Oczywiście brak tu jakichkolwiek udogodnień komunikacyjnych, istnieje jedynie możliwość wysyłania wiadomości tekstowych.
Dzwonki na modelu Alcatel OT Club + są, jak można się domyślić, oczywiście monofoniczne i skazani jesteśmy na gust producenta gdyż jak już wspominałem nie można nic nowego zainstalować. Dodatkowo brakuje jeszcze pamięci, więc wszystko musi zmieścić się na karcie SIM.

W przypadku modelu Alcatel OT Club + dominują opinie sentymentalne jednak już nawet starzy użytkownicy przyznają że w tej chwili ów aparat nadaje się jedynie na złom. Kończąc opis Alcatel OT Club +, jest on bardzo stary i szczerze mówiąc nie sądzę, aby ktokolwiek mógłby nim się dziś posługiwać bez dozy frustracji, chyba że ktoś jest amatorem starych bezużytecznych już dziś urządzeń.