Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT Club

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 2 x 12
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT Club to siermiężny telefon, który pojawił się na rynku ponad 12 lat temu, w roku 1998. Jego waga i rozmiary mogą wprawić w konsternację każdego współczesnego użytkownika telefonów.
O sprawie takiej jak motywy na Alcatel OT Club nie ma żadnej mowy, jego wyświetlacz ma 2x12 pikseli. Waży 160 gram czyli ponad dwa razy więcej niż przeciętny dzisiejszy telefon.

Dzwonki na modelu Alcatel OT Club są monofoniczne i nie istnieje opcja zainstalowania innych niż fabryczne z dwóch powodów: Braku jakiejkolwiek możliwości komunikacyjnej, wykluczając oczywiście możliwość telefonowania,  jak i z braku pamięci własnej telefonu.
W przypadku modelu Alcatel OT Club każdy opis powinien zaczynać się od informacji że telefon działa jedynie na paśmie GSM 900. Ciekawostką jest możliwość zamiany baterii na zwykłe paluszki (AAA). Choć i tak w najlepszej wersji czas działania to 140 godzin czuwania i 6 rozmowy.
Jak już się zapewne domyślacie gry na modelu Alcatel OT Club nie istnieją, a możliwość wysłania wiadomości tekstowej jest szczytem dodatkowych opcji telefonu.

Co ciekawe telefon Alcatel OT Club ma pozytywne opinie na forach, choć w tym przypadku nie ulega wątpliwości że ludzie kierują się siłą sentymentu. Kolejną sprawą jest wartość aparatu. Alcatel OT Club i jego cena jest niemożliwa do ustalenia zniknął on już praktycznie z rynku. W związku z tym jest to model kolekcjonersko bezcenny.