Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT C701

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Alcatel OT-C701 klasyczny telefon z klapką tak zwanym clamshell. Mały i zgrabny waży jedyne 83 gramy. Oferuje dyktafon, system głośnomówiący, przelicznik walut, kalkulator jak i tryb pracy w samolocie.

Dzięki wyświetlaczowi TFT o rozdzielczości 128x160 pikseli i 64 tysiącom kolorów motywy na modelu Alcatel OT-C701 będą wyglądać ciekawie. Warto zauważyć że na zewnętrznej stronie obudowy mamy zamontowany dodatkowy wyświetlacz monochromatyczny 10x64 pikseli.

Zważając na to że pojawił się w roku 2007 nie zaskakuje wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości  640x480 pikseli. Istnieje możliwość podłączenia kabla USB i zrzucenia zdjęć na komputer, niestety fabryczna pamięć ma jedynie 10 Mb. Istnieje jednak możliwość rozszerzenia jej za pomocą portu na karty microSD. Jeśli chodzi o telefon Alcatel OT-C701 to każdy opis powinien zacząć się od informacji o odtwarzaczu mp3. Obsługuje on następujące formaty: M4a, AAC, AAC+, AMR, MIDI, SP-MIDI.

Dzwonki na modelu Alcatel OT-C701 działają w trybie polifonicznym 64 tonowym daje to możliwość ustawienia wybranego utworu jako sygnału głównego. Zasadniczo ten telefon wydaje mi się ciekawy. Jednak mam jedną wątpliwość otóż, deklarowana przez producenta długość trzymania baterii to w czasie czuwania 300 godzin. Jednak przy takiej ilości zamontowanych urządzeń, aparat, odtwarzacz muzyczny, gry, bateria na modelu Alcatel OT-C701 nie będzie w stanie wytrzymać tak długo.

Ostatnią kwestią jest w przypadku modelu Alcatel OT-C701 jakie są opinie na jego temat. Otóż zdecydowanie dominują pozytywne. Użytkownicy tak jak ja narzekają na baterię, jak i klapkę która po jakimś czasie użytkowania skrzypi. Wiesz już co oferuje model Alcatel OT-C701 dodatkowo jego cena nie jest zbyt wygórowana zważając na możliwości.