Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 735i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

W pierwszym kwartale 2004 roku pojawił się na rynku model Alcatel OT 735i. Telefon ma ciekawy wygląd choć odnoszę wrażenie, że zaprojektowany został tak aby jego wyświetlacz wyglądał na większy niż jest w rzeczywistości. Jest to rozwinięcie modelu OT375 i jedyna znacząca różnica jaką zauważyłem to możliwość obsługi JAVA i nieznacznie wytrzymalsza bateria. 128x128 pikseli, kolorowy CTSN, owe 4096 kolorów sprawią że motywy na  modelu Alcatel OT 735 będą wyglądać znośnie.

Nawigacja odbywa się za pomocą joysticka, a bateria wytrzyma jedynie 300 godzin w trybie czuwania. To moim zdaniem słabe strony tego telefonu. Jak na rok 2004 oferuje jednak GPRS port podczerwieni jak i możliwość podłączenia USB. Znajdzie się więc sposób aby ściągnąć polifoniczne dzwonki na telefon Alcatel OT 735i.
Jest także wbudowany aparat o rozdzielczości 352x288 pikseli i specjalnie na zdjęcia zainstalowane jest 1,5 MB pamięci, co jest dziwnym rozwiązaniem. Gdybym chciał ściągnąć dodatkowe gry na Alcatel OT 735i to bym się  nieźle zirytował.

Co ciekawe w przypadku modelu Alcatel OT 735i dominują pozytywne opinie. Wszyscy zachwalają jego funkcjonalność i żywotność, nikt nie wspomina o psującym się joysticku. Bateria nadal funkcjonuje jak należy a jakość połączeń jest bez zarzutu.
Kończąc opis modelu Alcatel OT 735i, to raczej dobry funkcjonalny telefon, oferujący namiastkę luksusu dzisiejszych aparatów. Warto rozważyć jego zakup jeśli poszukujesz telefonu na długi czas o stosunkowo małej wadliwości. Trudna do ustalenia dla modelu Alcatel OT 735i jest cena. Choć nie jest już produkowany to zważając na jego trwałość zapewne dostępny będzie model używany.