Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 735

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

W październiku 2003 roku pojawił się na rynku model Alcatel OT 735, telefon ma ciekawy wygląd choć odnoszę wrażenie że zaprojektowany został tak, aby jego wyświetlacz wyglądał na większy niż jest w rzeczywistości. 128x128 pikseli, kolorowy CTSN, owe 4096 kolorów sprawią że motywy na  modelu Alcatel OT 735 będą wyglądać znośnie.
Nawigacja odbywa się za pomocą joysticka, a bateria wytrzyma jedynie 260 godzin w trybie czuwania. To moim zdaniem słabe strony tego telefonu, jednak jak na rok 2003 oferuje GPRS port podczerwieni i możliwość podłączenia USB. Znajdzie się więc sposób aby ściągnąć polifoniczne dzwonki na telefon Alcatel OT 735.

Jest także wbudowany aparat o rozdzielczości 352x288 pikseli i specjalnie na zdjęcia zainstalowane jest 1,8 Mb pamięci, co stanowi dziwne rozwiązanie. Gdybym chciał ściągnąć dodatkowe gry na Alcatel OT 735 to bym się nieźle zirytował.

Co ciekawe w przypadku modelu Alcatel OT 735 dominują pozytywne opinie. Wszyscy zachwalają jego funkcjonalność i żywotność, nikt nie wspomina o psującym się joysticku. Bateria nadal funkcjonuje jak należy a jakość połączeń jest bez zarzutu.
Kończąc opis modelu Alcatel OT 735, jest to raczej dobry funkcjonalny telefon, oferujący namiastkę luksusu dzisiejszych aparatów. Warto rozważyć jego zakup jeśli poszukujesz telefonu na długi czas o stosunkowo małej wadliwości. Trudna do ustalenia dla modelu Alcatel OT 735 jest cena. Choć nie jest już produkowany, to zważając na jego trwałość zapewne dostępny będzie model używany.