Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 715

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 100 x 150
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT 715 to telefon który pojawił się na rynku w roku 2002, jego wsparcie jak i produkcja  już zostały zawieszone. Muszę jednak przyznać jego wygląd wzbudza moje zainteresowanie.
Motywy na modelu Alcatel OT 715 mogą wyglądać ciekawie mimo tego że ma monochromatyczny wyświetlacz oferuje wyświetlanie grafik w czterech odcieniach szarości. Nietypowa rozdzielczość ekranu 100x150 pikseli czyli w praktyce 10 linii myślę że jest funkcjonalna.

Fabrycznie zainstalowane są trzy gry na telefonie Alcatel OT 715 są to: Killer Expo, Run Run Run i Botwar, ale to jeszcze nie koniec ciekawostek. Telefon oferuje GPRS i port podczerwieni, głosowe wybieranie jak i dyktafon, choć możliwość nagrania ogranicza się do 60 sekund.

W przypadku modelu Alcatel OT 715 każdy opis powinien zawierać informację o sposobie nawigacji. Otóż wbudowany jest tam joystick, co dla jednych jest dobrą wiadomością, dla innych zaś nie. Faktycznie może to być problem w przypadku długotrwałego użytkowania. Przynajmniej takie w Internecie na temat modelu Alcatel OT 715 krążą opinie.

Na  koniec dodam że można ściągnąć dzwonki na telefon Alcatel OT 715 i mimo sędziwego wieku są odtwarzane będą w trybie polifonicznym.
Więc jeśli nie zniechęca cię brak aparatu i czarno-biały wyświetlacz masz w tym przypadku do czynienia z dobrze wykonanym aczkolwiek starym telefonem. Używany Alcatel OT 715, jego cena nie powinna być zbyt duża