Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 700

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 96 x 94
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT 700 to stary telefon pojawił się na rynku w roku 2000. W związku z tym nie można po nim oczekiwać zbyt wiele, jednak moim zdaniem wart jest zainteresowania szczególnie dla osób które cenią funkcjonalność ponad bajery.

Złą wiadomością jest niewątpliwie to że gry na telefonie Alcatel OT 700 są niedostępne. Jednak książka telefoniczna mieści tysiąc numerów a czas czuwania baterii to 320 godzin. Mamy w nim oczywiście zegarek, już mniej oczywisty – organizer i budzik.

Monochromatyczny wyświetlacz, 96x64 pixela, co prawda pozwoli ustawić motywy na telefonie Alcatel OT 700 jednak ich jakość pozostawi wiele do życzenia. Mamy też do czynienia z niezbyt (moim zdaniem) funkcjonalną klapką.

Czytając na temat modelu Alcatel OT 700 zaskoczyły mnie niezwykle pozytywne opinie. Otóż ten model jest bardzo ceniony przez użytkowników, jego żywotność na pierwszej baterii dochodzi do siedmiu lat co jest nie lada atutem.

Prawie zawsze Alcatel OT 700 ma pozytywny opis co przy jego parametrach może wprowadzić w stan zdumienia. Jest to niewątpliwie udany model.
Zważając na datę pojawienia się na rynku nikogo nie zdziwi informacja że dzwonki na telefonie Alcatel OT 700 są monofoniczne. Poza tym brak jakichkolwiek możliwości transferu danych poza prostą wiadomością tekstową. Ostatnią kwestią w przypadku telefonu Alcatel OT 700 jest cena otóż w opinii wielu jest to model bezcenny.