Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 535

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Alcatel OT 535 to ciekawy telefon o klasycznej, jednak lekko awangardowej budowie.  Wyposażony w joystick i funkcję zoom, która może być pomocna dla osób starszych. Ma także wbudowany dyktafon, głosowe wybieranie no i oczywiście słownik T9.

Jednak to kolorowy wyświetlacz 128x128 pikseli sprawi że motywy na telefonie Alcatel OT 535 będą wyglądać dobrze, obsługuje on takie formaty jak: JPG, GIF ,PNG ,BMP. Mamy tu do dyspozycji 4096 kolorów na wyświetlaczu typu CSTN.

W wersji fabrycznej zainstalowane są dwie gry na modelu Alcatel OT 535 (Wall Breaker , Mutant Alert), jednak nic nie stoi na przeszkodzie w ściągnięciu kolejnych, a to dzięki przeglądarce WAP2.0/xHTML lub systemowi GPRS.

Swoistą ciekawostką jest wbudowany kompozytor melodii, dzięki niemu można skomponować własne dzwonki na telefon Alcatel OT 535. Mamy tu oczywiście do czynienia z polifonią 24 tonową.
Bateria jest w stanie wytrzymać w trybie czuwania 260 godzin lub 6 godzin rozmowy. Alcatel OT 535 kontynuując  opis ma także wbudowany system komunikacji IrDA, wypierany współcześnie przez bluetooth. Należy jednak zwrócić uwagę na to że telefon ten pojawił się na rynku w pierwszym kwartale 2003 roku.

Na temat telefonu Alcatel OT 535 widziałem różne opinie, warto wspomnieć że użytkownicy uważają że jest niezniszczalny i cieszy się dużą popularnością mimo swego sędziwego wieku.
Szukając modelu Alcatel OT 535 w Internecie, cena może być wyśrubowana, gdyż jak już wspomniałem mimo upływu lat cieszy się on dużą popularnością.