Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 531

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 141
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT 531 to telefon pracujący w dwóch trybach GSM 900 i 1800. Ma klasyczną budowę, jest stosunkowo mały i zgrabny. W nawigacji pomoże joystick i stosunkowo duży ekran.
Kolorowy wyświetlacz CTSN, 4096 kolorów sprawi że motywy na telefonie Alcatel OT 531 będą wyglądały znośnie. Wymiary wyświetlacza to 128x141 pikseli, niestety brakuje w nim wbudowanego aparatu.

Dodatkowym atutem wyświetlacza jest to że gry na modelu Alcatel OT 531 mogą przynieść dużo frajdy i wcale nie muszą być ubogie graficznie. Niestety ograniczeni jesteśmy w tym przypadku jedynie pojemnością samego telefonu gdyż brakuje opcji rozszerzenia pamięci.

Mamy w tym przypadku do czynienia z polifonią i jak najbardziej można ściągnąć różne ciekawe dzwonki na Alcatel OT 531. Jednak trzeba pamiętać że ograniczeni jesteśmy pojemnością telefonu. Bateria jest stosunkowo pojemna w trybie czuwania powinna wytrzymać ok. 350 godzi czyli ponad czternaście dni, w trybie rozmowy 240 minut. Moim zdaniem to właśnie sprawia że Alcatel OT 531 ma dobre opinie. Bo jest to prosty i solidny telefon do rozmów przede wszystkim.

W przypadku telefonu Alcatel OT 531 kończę swój opis, jak już wspomniałem jest to proste urządzenie i dzięki temu funkcjonalne. Stworzone do rozmów telefonicznych. Niestety bardzo trudno dostać model Alcatel OT 531, jaka jest jego cena tym bardziej nie potrafię powiedzieć.