Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 525

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 95 x 65
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT 525 to prosty telefon, jak budowa cepa. Zasadniczo jest to 75 gram czystego telefonu. Pracuje w trybie 900 i 1800 GSM czyli standardowo. Książka telefoniczna pomieści tylko 250 numerów i brakuje pamięci zewnętrznej. Wyświetlacz 96x65 pikseli czyli motywy na telefonie Alcatel OT 525 nie będą wyglądały powalająco.

Telefon pojawił się w czwartym kwartale 2002 roku, jego monochromatyczny wyświetlacz sprawi że dostępne będą tylko najprostsze gry na modelu Alcatel OT 525, choć wyniki w grach można przesyłać smsem. Dodatkowo telefon zawiera słownik T9, organizer, głosowe wybieranie jak i opcję notki głosowej. Jeśli chodzi o Alcatel OT 525 znalazłem opinie krytykujące jego oprogramowanie. Wydaje mi się to dziwne zważając na bardzo prostą konstrukcję telefonu. Jeśli chodzi o Alcatel OT 525 każdy to opis powinien zawierać informację o wbudowanym joysticku, ja jestem sceptykiem tego rodzaju rozwiązań, choć ponoć w tej wersji jego działanie zostało ulepszone.

Dzwonki na Alcatel OT 525 są jak najbardziej polifoniczne jest opcja ściągnięcia ich z Internetu, jednak nie udało mi się ustalić jakiej jakości jest to polifonia. Kończąc, bateria w trybie czuwania ma wytrzymać 280 godzin a rozmowy 300 minut. Jednak mówimy o fabrycznie nowej baterii, w związku z tym rozważając kupno modelu Alcatel OT 525 to cena aparatu i dodatkowo nowej baterii. Sam aparat kosztuje około 20 złotych, więc nie zbyt dużo.