Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 512

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Na forach na temat modelu Alcatel OT 512 dominuje opis awaryjności joysticka i krótkiej żywotności baterii, która według założeń producenta miała wytrzymać 280 godzin czuwania i 6 godzin rozmowy. Mamy w tym przypadku do czynienia z telefonem małym i zgrabnym. Pojawił się na rynku w 2002 roku i już dawno zaprzestano jego produkcji. Alcatel OT 512 to już stary telefon któremu niewątpliwie daleko do współczesnych modeli.

Za pomocą WAP wersji 1.2.1 można ściągnąć liczne motywy na Alcatel OT 512 cóż z tego gdy mamy do czynienia z monochromatycznym wyświetlaczem w rozdzielczości 96 x 64. Telefon oprócz absolutnie podstawowych funkcji nie oferuje zbyt wiele. Warto wspomnieć jednak, że od bliźniaczego modelu OT 511 odróżnia go brak funkcji GPRS. Pewną ciekawostką jest możliwość komponowania własnych melodii a dzwonki na telefonie Alcatel OT 512 dostępne są trybie polifonicznym. Niestety przy powyższych parametrach pozostają tylko najprostsze gry na telefonie Alcatel OT 512, fabrycznie dostępne są trzy (Killer Expo, Run Run Run, Eyes&Stars) a i z nimi trzeba ostrożnie biorąc pod uwagę awaryjność joysticka.

Mimo wieku Alcatel OT 512 zapracował na dobre opinie wśród części internautów, bo często jest tak w przypadku urządzeń elektronicznych że ich prostota wzmaga ich wytrzymałość. Dzięki której telefon nie zawiedzie nas w chwili gdy może być bardzo potrzebny. Niestety w przypadku modelu Alcatel OT 512 nie znana jest cena. Gdyż nowsze telefony praktycznie wyparły go z rynku, jednak nie sądzę aby osiągała jakieś niebotyczne wartości.