Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 511

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Mamy w tym przypadku do czynienia z telefonem małym i zgrabnym. Pojawił się na rynku w 2001 roku i już dawno zaprzestano jego produkcji. Alcatel OT 511 to już stary telefon któremu niewątpliwie daleko do współczesnych modeli.

Na forach na temat modelu Alcatel OT 511 dominuje opis awaryjności joysticka i krótkiej żywotności baterii. Która według założeń producenta miała wytrzymać 280 godzin czuwania i 6 godzin rozmowy. Za pomocą WAP wersji 1.1 można ściągnąć liczne motywy na Alcatel OT 511 cóż z tego gdy mamy do czynienia z monochromatycznym wyświetlaczem w rozdzielczości 96 x 64. Telefon oprócz absolutnie podstawowych funkcji nie oferuje zbyt wiele. Warto wspomnieć o funkcji GPRS. Pewną ciekawostką jest możliwość komponowania własnych melodii a dzwonki na telefonie Alcatel OT 511 mogą być odtwarzane w trybie monofonicznym jak i polifonicznym. Niestety przy powyższych parametrach pozostają tylko najprostsze gry na telefonie Alcatel OT 511 a i z nimi trzeba ostrożnie biorąc pod uwagę awaryjność joysticka.

Mimo wieku Alcatel OT 511 zapracował na dobre opinie wśród części internautów, bo często jest tak w przypadku urządzeń elektronicznych, że ich prostota wzmaga ich wytrzymałość, dzięki której telefon nie zawiedzie nas w chwili gdy może być bardzo potrzebny. Niestety w przypadku modelu Alcatel OT 511 nie znana jest cena. Gdyż nowsze telefony praktycznie wyparły go z rynku, jednak nie sądzę aby osiągała jakieś niebotyczne wartości.