Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Co zadziwiające w przypadku telefonu Alcatel OT 500 krążą pozytywne opinie. Pojawił się w roku 2000 i już dawno nie jest wspierany przez producenta. Teoretycznie niczym wyjątkowym się nie wyróżnia, jednak zagłębmy się w szczegóły. Mamy do czynienia z wyświetlaczem monochromatycznym o rozdzielczości 96 x 64 pikseli. Czyli motywy na modelu Alcatel OT 500 wyglądać będą słabo, jednak w porównaniu z innymi modelami z tego okresu wyświetlacz jest wręcz gigantyczny.

Dodatkowo producent zablokował opcję gry na modelu Alcatel OT 500, ale książka telefoniczna zmieści tysiąc numerów. Zakładam że intencją producenta było wydanie modelu biznesowego. W związku z tym warto mu się bliżej przyjrzeć pod tym kątem. Telefon ma wbudowaną obsługę SATK (SIM Application Tool Kit), głosowe notatki, rozpoznawanie głosu i organizer. I jeśli chodzi o telefon Alcatel OT 500 to powyższy opis już udowadnia biznesowe przeznaczenie aparatu. Niestety w tak starym modelu nie ma żadnych możliwości komunikacyjnych takich jak podczerwień czy bluetooth. Jednak Alcatel OT 500 to ciekawy telefon i jeśli ktoś szuka starego modelu, do rozmów warto go rozważyć.

Kolejna sprawa to dzwonki na modelu Alcatel OT 500 są monofoniczne, jednak myślę nie umniejsza to znacznie jego funkcjonalności. Czas czuwania to 320 godzin, rozmowy około 5. Niestety w przypadku telefonu Alcatel OT 500 nieznana jest cena. Ale myślę że warto go poszukać w komisach bo telefony tego typu zazwyczaj wykonane były solidnie.