Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 332

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Model Alcatel OT 332 to słaby telefon, pojawił się na rynku w roku 2003. Nawet w swoim czasie był ubogi jeśli chodzi o ilość opcji. Zasadniczo stworzony został dla potrzeb niszy tanich telefonów. Motywy na telefon Alcatel OT 332 mogą aczkolwiek nie muszą wyglądać w miarę przyzwoicie dzięki kolorowemu wyświetlaczowi CSTN, 4096 kolorów przy rozdzielczości 96x65 pikseli. W praktyce daje to cztery linie wyświetlacza.

Kolejna sprawa dla amatorów rozrywki na telefonach to gry, na modelu Alcatel OT 332 wygląda to blado gdyż fabrycznie dostępna jest jedna i są to puzle. Tak samo sprawa wygląda z komunikacją, ogólna odpowiedź to – nie. Jedyne co oferuje ten model to transmisja danych i fax jak i podstawowa wersja WAP. Wiem że nie powali nikogo wbudowany zegar, budzik, lub słownik T9. Niestety w przypadku modelu Alcatel OT 332 to wyczerpuje opis. Mamy do czynienia ze słabym telefonem którego bateria wytrzyma 180 minut rozmowy, bo jedynie do tego ten aparat się nadaje. Na koniec coś dla amatorów polifonii bo właśnie takie są dzwonki na modelu Alcatel OT 332, producent szczyci się możliwością ściągania nowych z sieci. Jednak robi to bo brak jakichkolwiek innych atutów które by warto było wyeksponować.

Jeśli chodzi o telefon Alcatel OT 332 to cena nie ma znaczenia, bo zdecydowanie telefon nie jest wart współcześnie uwagi. Chyba że ktoś szuka starego ubogiego w opcje używanego telefonu, bo już dawno zawieszono jego produkcję. Jeśli jednak zdecydujecie się go kupić to szybko odkryjecie że model Alcatel OT 332 słusznie ma złe opinie.