Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 320

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 112 x 64
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT 320 to telefon z pierwszego kwartału 2003 roku, czyli niewątpliwie już staruszek. Oferuje tylko najprostsze funkcje takie jak możliwość wysyłania wiadomość tekstową wraz ze słownikiem T9, organizer, budzik. Fabrycznie zainstalowane są trzy gry na telefonie Alcatel OT 320 wygląda to ubogo tak jak i bateria (Li-Ion 700 mAh) która mimo tego że jak zapewnia producent wytrzyma 120 godzin w trybie czuwania. To jej żywotność pozostawia wiele do życzenia i jest bardzo słabą stroną tego telefonu. W Internecie o modelu Alcatel OT 320 dominują opinie że jest to telefon słaby.

Użytkowników których interesują ciekawe motywy na Alcatel OT 320 może rozczarować monochromatyczny wyświetlacz o rozdzielczości 112 x 64 pikseli. Jak widać nie można się spodziewać spektakularnych wrażeń estetycznych. Tak samo sprawa się ma jeśli chodzi o dzwonki na Alcatel OT 320, mamy tu do czynienia z co prawda polifonią jednak tylko ośmiotonową. Na osłodę dodam że jest wbudowany zestaw głośnomówiący. Zasadniczo w przypadku modelu Alcatel OT 320 należy zakończyć opis, bo nie mi nic więcej do opisania. Jest to model ubogi, już dawno zawieszony przez producenta w produkcji.

Oprócz możliwości rozmowy nic więcej nie oferuje. W przypadku modelu Alcatel OT 320 nieznana jest cena, gdzy model jest praktycznie niedostępny na rynku. I z całą pewnością mogę powiedzieć że to dobrze bo to jest przestarzały telefon.