Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 311

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 95 x 65
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT 311 zaczynając opis, to telefon stary. Rok wydania 2001 czyli mowa o komórkowej prehistorii. Jak na swoje czasy oczywiście pozwalał na wysłanie wiadomości tekstowej i rozmowę. Pracuje w zakresie GSM 900 i1800. Dostępne są tylko proste motywy na Alcatel OT 311 bo posiada on jedynie monochromatyczny wyświetlacz o rozdzielczości 96x65 pikseli. Tak samo sprawa ma się z grami na niektórych wersjach fabrycznie zainstalowane były trzy. I na tym kończy się zasadniczo temat gry na Alcatel OT 311.

Moim zdaniem największą zaletą tego telefonu jest zarazem jego wada, gdyż prostota i ubogość funkcji sprawiają że jest wyjątkowo wytrzymały. Takie właśnie o telefonie Alcatel OT 311 krążą opinie, odporny na upadki z praktycznie niezniszczalnym wyświetlaczem. Może 5 godzin rozmowy i 300 czasu czuwania nie imponuje ale też nie jest złym wynikiem. Niestety dzwonki na model Alcatel OT 311 są tylko monofoniczne jednak wbudowany jest system głośno mówiący i wibracje. Oczywiście budzik i słownik T9 jak i konwerter kursów walut. Należy pamiętać że Alcatel OT 311 to telefon stary, jednak w pewnych okolicznościach może to być zaletą. Odporność i wymienialny panel przedni może uczynić go nieśmiertelnym, no może wymiana baterii co jakiś czas bo nawet teraz zasilanie jest słabą stroną telefonów.

Co ciekawe w modelu Alcatel OT 311 to cena która sprawia że jak najbardziej warto rozważyć jego zakup. Wacha się ona w Internecie w granicach trzydziestu złotych. Telefon tani jak by nie było.