Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 310

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT 310 to telefon mały i zgrabny, pojawił się na rynku w 2001 roku. Działa w dwóch zakresach GSM 900/1800. Książka telefoniczna zmieści 250 pozycji. Monochromatyczny wyświetlacz 96x65 pikseli sprawia że motywy na modelu Alcatel OT 310 wyglądają skromnie. Transmisja danych WAP w wersji 1,1 to jedyna dodatkowa opcja komunikacyjna telefonu. Jeśli chodzi o gry na Alcatel OT 310 to tylko podstawowe logiczne lub zręcznościowe wchodzą w rachubę.

Brak obsługi JAVA radia i polifonii, przypominam jednak kiedy telefon pojawił się na rynku. W swoim czasie był małym zgrabnym i funkcjonalnym modelem. Monofoniczne dzwonki na Alcatel OT 310 przypomną tamte czasy, siermiężne aczkolwiek urocze. Jak zwykle gdy mowa o modelach tak starych jak Alcatel OT 310 pojawiają się opinie o tym że był to pierwszy telefon. Pomijając moc sentymentu antena tego telefonu ma dobre recenzje co było atutem w czasach trudności z zasięgiem. Jeśli chodzi o Alcatel OT 310 to solidny opis wymaga zwrócenia uwagi na baterię. Niklowo – wodorkowa oferowana w tańszych modelach, nie cieszyła się zbyt długą żywotnością w przypadku modelu Alcatel OT 310 mówimy o 260 godzinach czuwania i 330 minutach rozmowy. Nie jest to zły wynik jak i nie jest rewelacyjny.

Ostatnim aspektem  telefonu Alcatel OT 310 jest cena. Zważając na to że już nie można zakupić tego modelu wprost od producenta, mówimy tylko o drugim obiegu i telefonie używanym. Więc jeśli ktokolwiek zdecyduje się na ten telefon musi zacząć od wymiany baterii na nową.