Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 303

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Alcatel OT 303 to telefon który pojawił się na rynku w marcu 2009 roku. Klasyczna budowa i cztery zakresy GSM 900 / 1800 / 850 / 1900. Jest lekki i na pierwszy rzut oka sprawia dobre wrażenie. Dzięki wyświetlaczowi  typu CSTN i ponad 65 tysiącom kolorów motywy na Alcatel OT 303 zadowolą koneserów tego rodzaju personifikacji telefonu. 1,8 cala wyświetlacza pozwolą robić ciekawe zdjęcia za pomocą aparatu VGA, 640x480 pikseli.

Niestety model nie posiada obsługi JAVA przez co opcja programy jak i gry na Alcatel OT 303 staje się znacznie zawężona, jednak nie niemożliwa. Pamięć 2 mb bez możliwości rozszerzenia też nie zachwyca.
Polifoniczne dzwonki na Alcatel OT 303 niestety nie zabrzmią w formacie mp3 bo telefon go nie obsługuje. Ma jednak wbudowane radio z systemem RDS, co w nieznacznym stopniu rekompensuje brak odtwarzacza muzyki. Jeśli chodzi o model Alcatel OT 303 to solidny opis powinien jeszcze zawierać informację o żywotności baterii. Czas czuwania to 300 godzin, rozmowy ponad 9. Telefon waży 66 gram i jest to przyzwoity ciężar uzyskany między innymi dzięki baterii Li-Ion 650 mAh.

Na temat modelu Alcatel OT 303 krążą różne opinie, często pojawia się problem zrzucania zdjęć na komputer. Jednak zazwyczaj są pozytywne, warte zauważenia jest to że telefon ma opinię prostego i funkcjonalnego. Kolejnym aspektem telefonu Alcatel OT 303 jest cena, otóż opinie internautów tu są podzielone. Otóż wielu z nich uważa że jest zbyt kosztowny jak na swoje możliwości, cóż ocenę pozostawiam użytkownikom.