Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 301

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Jeśli chodzi o telefon Alcatel OT 301 to jego opis powinien zaczynać się od tego że jest to nowoczesny aparat. Którego premiera miała miejsce w roku 2010. Lekki zgrabny z wbudowanym odtwarzaczem muzycznym obsługującym pliki w formacie MP3/WMA/eAAC+.     Dzięki wyświetlaczowi 128x 128 pikseli i sześćdziesięciu czterem tysiącom kolorów motywy na telefonie Alcatel OT 301 będą wyglądać wspaniale. Ma też możliwość robienia zdjęć za pomocą aparatu VGA, 640 x 480 pixeli.

W podstawowej wersji ma tylko 1 mb pamięci, jednak port na karty microSD daje możliwość rozszerzenia do czterech gigabajtów. Daje to duże możliwości magazynowania muzyki i zdjęć, jak i ściągnąć liczne gry na Alcatel OT 301, bo w wersji podstawowej ma tylko dwie. Sześćdziesięciocztero tonowe dzwonki na Alcatel OT 301 oczywiście polifoniczne, nie są już tak rewolucyjnym rozwiązaniem jak na 2010 rok. Model  posiada ponad to wbudowane radio z systemem RDS latarkę i ciekawą opcję tzw. Fake Call.  Alcatel OT 301 to ciekawy telefon, jednak zastanawiający jest brak wbudowanego bluetootha lub portu podczerwieni. Może to być uciążliwe we współczesnym świecie gdy potrzeby komunikacyjne są coraz większe. Zadziwiający też jest fakt że telefon działa aż w czterech zakresach GSM czyli 900 / 1800 /850 / 1900.

Jeśli chodzi o Alcatel OT 301 nieliczne opinie wydają się zbyt wczesne. Producent zapowiedział telefon ciekawy i nowoczesny, jednak czy przypadnie do gustu użytkownikom nikt tego nie wie. Być może okaże się że ma jakieś ukryte wady lub niesamowite zalety. Trudna do ustalenia jest w przypadku modelu Alcatel OT 301 cena.