Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT 300 to telefon który pojawił się w roku 2000, już dawno nie jest wspierany przez producenta. Poza tym data pojawienia się już dużo mówi o jego możliwościach. W podstawowej wersji są trzy gry na OT 300, czyli: Puzzle, Music, Logics. Zważając na to że aparat posiada monochromatyczny wyświetlacz wydaje się to zabawne.

Wszelkie motywy na Alcatel OT 300 oczywiście są dostępne jednak zważając na skromne możliwości wyświetlacza nie można liczyć na rewelacyjne efekty. Poza tym bateria wytrzyma tylko sto sześćdziesiąt pięć godzin czasu czuwania i jedyne cztery godziny rozmowy. Dzwonki na Alcatel OT 300 jak można się domyślić są monofoniczne, co jednak ciekawe wbudowany jest zestaw głośnomówiący, i alarm wibracyjny. Książka telefoniczna zmieści sto numerów telefonów a słownik T9 pomoże w napisaniu wiadomości tekstowej. Jako pierwszy telefon, Alcatel OT 300 zbierał pozytywne opinie jednak to już zamierzchłe czasy. Przypominam że waży on jedną dziesiątą kilograma a jego wymiary razem z możliwościami są raczej przerażające.

Alcatel OT 300, kończąc opis to telefon który już przeszedł do historii, cieszy się sentymentem użytkowników którzy używali go przed laty. Jednak współcześnie nie oferuje nic ciekawego. Już dawno został wycofany z oficjalnego obiegu więc jeśli kogoś interesuje model Alcatel OT 300 i jego cena to należy szukać go na rynku wtórnym, komisach lub lombardach.