Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel OT 156

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Alcatel OT 156 to telefon który pojawił się w pierwszym kwartale 2004 roku. Działa w zakresie 900/1800 GSM. Niestety mam mało imponujący czas działania baterii, jest to dwieście godzin czuwania i tylko cztery godziny rozmowy.

Wyświetlacz 101x80 i ponad cztery tysiące kolorów sprawiają że wszelkie motywy na Alcatela OT 156 mogą wyglądać ciekawie. Tak jak i MMSy które ten aparat obsługuje, należy jednak pamiętać że daleko mu do współczesnych rozdzielczości w telefonach. Brak oprogramowania JAVA sprawia że gry na Alcatela OT 156 są raczej fikcją. Dodatkowo sprawę utrudnia fakt małych możliwości komunikacyjnych telefonu. Brak zainstalowanej przeglądarki i ogólnie ubogość oprogramowania które zasadniczo sprowadza się do alarmu, budzika i kalkulatora. Dzwonki na Alcatela OT 156 działają w szesnastotonowym trybie polifonicznym, czyli żadnej rewelacji. Brak aparatu trochę dziwi szczególnie że odniosłem wrażenie iż Alcatel stara się umieścić go w każdym modelu. Jeśli chodzi o Alcatel OT 156 to dominują opinie negatywne i wcale nie dziwi ten fakt. Jest to stary telefon, który niczym szczególnym się nie wyróżnia. Wypada bardzo blado na tle współczesnych modeli telefonów.

Można by mieć nadzieję że Alcatel OT 156 wyróżnia cena. Jednak tak nie jest pomijając fakt że jest trudno dostępny, i nawet w swoim czasie nie zdobył szczególnej popularności, nawet nie rozpatrywałbym możliwości jego kupna. Zasadniczo to słaby telefon i jeśli chodzi o Alcatel OT 156 na tym kończę opis.