Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel I650 (Sport)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Alcatel I650 (Sport) to ciekawy telefon jest zgrabny, mały i lekki. Czas czuwania dochodzi do ośmiuset godzin a zapewnia to solidna Litowo Jonowa bateria o pojemności 1000 mAh.

Wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala i typ wyświetlacza OLED gwarantuje że motywy na telefonie Alcatel I650 będą dobrze wyglądać. W miarę solidny aparat 1.3 MP pozwoli uchwycić ciekawe sytuacje.
Ciekawostką jest wbudowany czujnik ruchu który sprawi że gry na Alcatel I650 nabiorą zupełnie nowego charakteru. Powyżej wspomniany czujnik służy także jako krokomierz. Dzwonki na Alcatel I650 mogą być w formacie mp3, bo telefon ma wbudowany odtwarzacz. Słabą stroną jest pamięć wewnętrzna, jedyne 2 Mb, jednak istnieje opcja rozszerzenia pamięci za pomocą karty microSD. Jest to wersja sportowa i od tego powinien zaczynać się, jeśli chodzi o model Alcatel I650 każdy opis. Można ustawić pomiar spalania kalorii, przy tym słownik T9, budzik czy możliwość podłączenia USB nie robią żadnego wrażenia. Model Alcatel I650 ma dobre opinie i wcale mnie ten fakt nie dziwi. Jego zastosowanie jest szerokie i zdecydowanie jest to dobry telefon dla osób aktywnych. Można wysłać z niego MMSa, sprawdzić pocztę posłuchać muzyki.

Niestety telefon ten pierwotnie przeznaczony na rynek rosyjski, adresowany był do klasy średniej w związku z tym 120$ za Alcatel I650 to wysoka cena, jednak dodam że opcjonalnie ten model miał latarkę.