Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel C750

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Pierwsze co rzuca się w oczy w przypadku tego modelu to lustrzany efekt wyświetlacza. Niewątpliwie Alcatel C750 to ładny telefon jednak zagłębiając się dalej pojawiają się wątpliwości. Pojawił się na rynku w trzecim kwartale 2005 roku, wyposażony w kolorowy wyświetlacz CSTN o niezbyt imponujących rozmiarach sprawia że motywy na telefon Alcatel C750 mogą wyglądać mizernie.

Obsługuje już format JAVA jednak 3Mb pamięci i brak możliwości rozszerzenia sprawiają że, mimo deklaracji producenta, zasadniczo nie ma opcji gry na telefonie Alcatel C750. Sześćdziesiąt tysięcy kolorów wyświetlacza może być przydatne przy używaniu marnego skąd inąd aparatu cyfrowego mającego jedynie 0.3 MP. Można ściągnąć polifoniczne dzwonki na telefon Alcatel C750 lub wysłać MMSa jednak nic ponadto. Standardowo jest też słownik T9, budzik, wibracje, organizer. Bateria wytrzyma w trybie stand-by 245 godzin, czyli nic nadzwyczajnego patrząc na możliwości współczesnych telefonów. Na temat telefonu Alcatel C750 krążą różne opinie, dominują jednak negatywne, i patrząc na możliwości aparatu, wcale nie dziwią. Jest to jedynie telefon, a wszelkie dodatki mają charakter atrapy.

Jeśli chodzi o model Alcatel C750 to jego cena jest trudna do ustalenia. Model praktycznie niedostępny jest na rynku. Być może w można kupić go w komisach jednak należy zadać sobie pytanie czy warto. Podsumowując jest słaby telefon, jedynym jego atutem może być design. Mam nadzieję że pomoże wam w przypadku telefonu Alcatel C750 powyższy opis.