Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel C717

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Rozsuwany Alcatel C717 ma dobre opinie wśród użytkowników. Jest to kolejna odsłona telefonu muzycznego, niestety w podstawowej wersji mającego tylko 10 Mb pojemności. Jednak dzięki portowi na karty pamięci microSD istnieje możliwość rozszerzenia.

Dzięki 1.8 calowemu wyświetlaczowi motywy na Alcatel C717 powinny wyglądać dobrze. Zważając na to że mamy do dyspozycji ponad 65 tysięcy kolorów. W podstawowej wersji dostępne są dwie gry na Alcatel C717, jednak dzięki możliwości połączenia się z Internetem nic nie stoi na przeszkodzie ściągnięcia sobie kolejnych. Aparat obsługuje kilka formatów muzycznych MP3/M4a/AAC/AAC+ dzięki temu można ustawić ciekawe i oryginalne dzwonki na telefonie Alcatel C717. Jest możliwość podłączenia do komputera dzięki USB2 co w 2007 roku było pewną nowością.  Alcatel C717 to dobry telefon, bateria wytrzyma około 370 godzin w trybie stand-by. Producent gwarantuje też dziesięć godzin bezustannego słuchania muzyki. Dodatkowo należy wspomnieć o bezprzewodowej komunikacji Bluetooth. Oczywiście standardowo zainstalowany jest budzik, organizer, słownik t9. Istnieje opcja pięcioosobowej konferencji i 800 wpisów w książce telefonicznej. Nowością w tej serii jest dużo lepszy aparat cyfrowy 1.3 MP, pozwoli tworzyć i wysyłać ciekawe MMSy. Jeśli chodzi o Alcatel C717 na tym kończę swój opis.

Ostatnią kwestią wartą rozważenia w przypadku telefonu Alcatel C717 jest cena. Trudna do ustalenia gdyż telefon nie jest powszechnie dostępny. Należy jednak pamiętać że mamy do czynienia z telefonem i odtwarzaczem muzycznym