Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel C701

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Jeśli chodzi o model Alcatel C701 to każdy opis powinien zaczynać się od informacji o wbudowanym odtwarzaczu mp3. Niestety pamięć wewnętrzna to jedyne 10 Mb istnieje jednak z możliwość dokupienia karty w standardzie microSD.

Kolejną nowością w tej serii Alcatela jest zastosowanie Bluetooth. Możliwość korzystania z Internetu dzięki przeglądarce  xHTML pozwoli ściągnąć liczne dzwonki na model Alcatel C701. Po tym modelu widać już powolną zmianę podejścia producenta do telefonów. Alcatel C701 to oczywiście telefon ale też muzyczny odtwarzacz. Uzbrojony także w obsługę Javy i 1,5” wyświetlacz przy wspomnianej już możliwości dokupienia dodatkowej pamięci sprawia że gry na modelu Alcatel C701 mogą być prawdziwą przyjemnością. Oczywiście istnieje też możliwość personalizacji telefonu ściągając wybrane motywy na Alcatel C701. Za pomocą Internetu lub łącza USB które też jest nowością w tej serii. Sto złotych to średnia kwota za ten aparat na aukcjach w Internecie. I myślę że jeśli chodzi o Alcatel C701 to dobra cena. Dokuczliwy może być brak radia. Jednak nie zapominajmy o tym że to przede wszystkim telefon, z żywotną baterią. Klasyczną otwieraną klapką, i coś na osłodę, oczywiście – aparatem 0,3 Mpix.

Podsumowując Alcatel C701 to ciekawy telefon zważając że możliwa do zapisania ilość telefonów w książce telefonicznej to 800 I zainstalowany organizer wraz z przelicznikiem walut przybliżają go do biznes klasy. Alcatel C701 ma dobre opinie i mimo tego że jego czas już się kończy nie jest to wyznacznik jego funkcjonalności.