Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel C652

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Alcatel C652 to telefon który pojawił się na rynku w pierwszym kwartale 2005 roku. Jego wyposażenie nie odbiega od obowiązujących wówczas standardów. Możemy w nim znaleźć cyfrowy aparat o skromnych możliwościach, kalendarz i słownik t9 jakże pomocny w pisaniu wiadomości.

Jego konstrukcja sprawia że motywy na Alcatel C652 mogą wyglądać ciekawie dzięki dodatkowemu wyświetlaczowi na zewnętrznej stronie. Zatrważająca współcześnie jest nader skromna pamięć wewnętrzna bo tylko 4 Mb i to bez możliwości rozszerzenia. W związku z tym obsługa Java plus możliwość połączenia z Internetem i ściągnięcia gry na Alcatel C652 jest wyzwaniem dla koneserów. Aparat ratuje wbudowana podczerwień do prostej komunikacji i bardzo duża żywotność baterii bo aż dziesięć dni. Na pocieszenie dodam że polifoniczne dzwonki na telefonie Alcatel C652 i wibracje obudzą nawet zmarłego. W książce telefonicznej można zapisać 500 numerów a zważając na to że to telefon tylko i wyłącznie do użytku prywatnego jest to słuszna ilość. W swoim czasie Alcatel C652 zbierał pozytywne opinie  wśród internautów. Jednak należy pamiętać że czasy się zmieniają  i model ten z każdym nowym telefonem pojawiającym się na rynku coraz bardziej przechodzi do lamusa.

Jeśli chodzi o model Alcatel C652 to cena jest bardzo trudna do ustalenia gdyż jest praktycznie niedostępny. Producent już dawno zakończył wspieranie tego modelu przez co nie ma co liczyć na update oprogramowania. Zasadniczo jeśli chodzi o Alcatel C652 jak pokazuje opis ma skromne możliwości i daleko mu do legendarnych modeli jego czasów