Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel C651

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Alcatel C651 jest już telefonem dla koneserów, którzy cenią sobie podstawową funkcję urządzenia jaką jest komunikacja. Oczywiście daleko mu do współczesnych telefonów, jednak należy pamiętać że Alcatel C651 to przede wszystkim telefon.
Wyświetlacz CSTN i ponad sześćdziesiąt tysięcy kolorów sprawia że Gry na Alcatela C651 mogą być przyjemnością i skutecznie pomogą w zabijaniu czasu w autobusie czy pociągu. A przeglądanie stron internetowych będzie stosunkowo wygodne i przejrzyste. Wciąż w Internecie dostępne są liczne Motywy na Alcatela C651 które w każdej chwili można ściągnąć, dzięki przeglądarce xHTML.

Dostępne są także liczne dzwonki na Alcatela C651 jeśli ktoś lubi brzmienie polifonii. Zawiera też oczywiście: kalkulator, kalendarz, dyktafon o budziku nie wspominając. No i prosty aparat cyfrowy  0.3[Megapixeli], który raczej należy potraktować jako ciekawy dodatek.
Jak widać jest to telefon z klapką dzięki temu stosunkowo mały i zgrabny z łatwością mieszczący się w kieszeni. Jednak jeśli chodzi o telefon Alcatel C651 to opis powinien zaczynać się od niesamowitej wytrzymałości baterii. Jest to moim zdaniem bardzo silna strona tego aparatu. Czas czuwania deklarowany przez producenta to ponad dwanaście dni co w porównaniu ze współczesnymi telefonami jest wynikiem imponującym.

Jeśli chodzi o telefon Alcatel C651 to opinie mogą być podzielone jest to niewątpliwie starsza generacja telefonów i rozważając jego zakup należy zadać sobie pytanie do czego ma służyć. I teraz kwestia dla wielu kluczowa w wyborze telefonu. Jeśli chodzi o Alcatel C651 to jego cena w porównaniu z możliwościami jest jak najbardziej korzystna. I to cena sprawia że warto rozważyć zakup tego telefonu.