Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel C630

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Alcatel OT-C630 to stosunkowo prosty ale gustowny telefon z klapką. Telefon Alcatel C630 posiada podstawowe funkcje niezbędne każdemu użytkownikowi, ciekawy design, oraz, tak jak większość Alcateli starszego typu, mocną baterie zapewniająca wiele dni pracy.

Opis telefonu Alcatel C630 będzie ciekawą lekturą dla każdego kto lubi prostotę oraz gustuje w telefonach z klapką. Telefon Alcatel OT-C630 zbiera opinie różnorodne. Chwalą go zwłaszcza ci, którzy w telefonie cenią prostotę. Ten model Alcatela posiada wszystkie podstawowe funkcje, jakie może mieć telefon, a mianowicie: kalendarz, budzik, alarm, kalkulator, słownik T9 służący pomocą przy pisaniu smsów, oraz obsługę programu Java i przeglądarkę XHTML. Motywy na telefon Alcatel OT-C630 wyglądają przyjemnie dzięki wyświetlaczowi pokazującemu 65 tysięcy kolorów. Niestety aby pobrać inne, niż te w telefonie trzeba je ściągnąć z Internetu. Telefon nie ma bowiem ani portu podczerwieni IrDA, ani modułu Bluetooth. Jest to jego wielki minus. Cechą, która to wyrównuje jest, podobnie jak w innych starych modelach Alcatela, silna bateria. Producent zapewnia że telefon jest w stanie wytrzymać w trybie czuwania nawet 13 dni. Gry na telefon Alcatel OT-C630 działają dzięki obsłudze programu Java. Niestety tutaj tak samo jak z motywami, trzeba je pobrać za pośrednictwem WAP. Alcatel OT-C630 ma polifoniczne dzwonki szesnasto tonowe. Nie jest to nic oszałamiającego, ale najgorzej też nie brzmi.

Cena telefonu Alcatel OT-C630 jest niewielka. Można go nabyć już za 30 złotych. Większy problem niż cena stanowi jego dostępność. Nie jest to model najnowszy i powoli znika on z rynku.