Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel C552

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon Alcatel OT-C552 jest urządzeniem prostym i funkcjonalnym. Oprócz podstawowej funkcji jakie powinien posiadać telefon, czyli dzwonienia, możemy wysłać z niego smsa, skorzystać z kalkulatora, czy budzika. Opis telefonu Alcatel OT-C552 powinien zainteresować osoby, które prostotę i funkcjonalność chcą połączyć z odrobiną rozrywki.

Telefon Alcatel OT-C552 możemy w pewnym stopniu personalizować. Posiada on wyświetlacz pokazujący 65 tysięcy kolorów oraz 32-tonowe dzwonki polifoniczne. Dzięki temu zarówno motywy na telefon Alcatel OT-C552, jak i dzwonki na telefon Alcatel OT-C552 prezentują się całkiem dobrze. Alcatel OT-C552 wyposażony jest w kilka funkcji dodatkowych. Są to przede wszystkim:  kalendarz, notatnik, budzik, kalkulator, oraz przeglądarka HTML. Telefon posiada również wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 0,30 megapiksela. Niestety telefon nie posiada odtwarzacza mp3 ani radia. Nie ma też dyktafonu. Alcatel OT-C552 posiada port podczerwieni IrDA. Dzięki temu możemy przesłać na  nasz Alcatel OT-C552 motywy i dzwonki. Niestety nie skomunikujemy go z większością nowych telefonów, a to ze względu na brak modułu Bluetooth. Na Alcatel OT-C552 dostępne są gry, a to dzięki obsłudze programu Java. Niestety gry, nie licząc aparatu fotograficznego to jedyna rozrywka jaką może nam dostarczyć ten model telefonu.
Telefon Alcatel OT-C552 zbiera opnie zazwyczaj pozytywne. Dzieje się tak głównie za sprawą litowo jonowej baterii, która potrafi utrzymać telefon przy życiu nawet tydzień. Wadą tego modelu jest natomiast częsty problem z pamięcią wewnętrzną. Zapełnia się ona z nie do końca wiadomych przyczyn i proste kasowanie smsów nie pomaga.

Cena telefonu Alcatel OT-C550 jest ciężką do ustalenia, nie jest on dostępny na aukcjach internetowy. Można szukać go w komisach, wtedy cena powinna się zamknąć w kilkudziesięciu złotych.