Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcatel C550

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Alcatel
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Alcatel OT-C550 to telefon bardzo prosty. Zapewnia on niewiele ponad podstawowe funkcje, czyli dzwonienie i sms. Opis telefonu Alcatel OT-C550 zainteresuje osoby, które nie traktują telefonu jako multimedialne centrum rozrywki.

Ten model Alcatela posiada kolorowy wyświetlacz pokazujący 65 tysięcy kolorów. Motywy na Alcatel OT-C550 powinny zatem wyglądać dobrze, ale nie zaskakująco. Telefon ma tylko podstawowe funkcje: dzwonienie, sms, wraz ze słownikiem T9, alarm, kalendarz, kalkulator. Dzwonki na telefon Alcatel OT-C550 są w szesnasto tonowej polifonii. Posiada on również alarm wibracyjny. Co ciekawe Alcatel OT-C550 posiada również funkcje WAP oraz przeglądarkę XHTML. Gry na telefon Alcatel OT-C550 są dostępne dzięki obsługiwaniu przez telefon programu Java.  Telefon posiada również wbudowany aparat fotograficzny, jednak tylko o rozdzielczości 0.30 MPx (VGA). Nie ma on również lampy błyskowej, a nawet możliwości nagrywania filmów video.

Alcatel OT-C550  ma różne opinie. Jedni chwalą jego prostotę i funkcjonalność, inni narzekają na brak niektórych funkcji jak choćby IrDA, Bluetooth, odtwarzacz mp3, czy radio). Jednak każdy docenia zamontowaną w tym telefonie baterię. Starcza ona na ponad 10 dni czuwania, i 6 godzin rozmowy. Jak na dzisiejsze standardy jest to naprawdę dużo, a możliwe jest to właśnie dzięki prostocie tego telefonu. Cena telefonu Alcatel OT-C550 to jakieś 50 zł, wiec niewiele. Jednak telefon ten jest coraz mniej dostępny. Spotkać go już można w zasadzie tylko w komisach i na aukcjach internetowych.