Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Phone Guardian 3.0 (S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Blokady
Producent: Symbian Guru
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.01.2011
Rozmiar: 297 kB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 129

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Phone Guardian 3.0 (S60 3rd edition) - Mobile

Phone Guardian jest programem służącym do zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą. Aplikacja blokuje aparat automatycznie po wymianie karty sim. Wymaga ona podania hasła, do tego czasu telefon jest bezużyteczny. Ponadto Phone Guardian wyśle SMS na zdefiniowany wcześniej nr informując o numerze telefonu włożonej karty. Możliwe jest także sterowanie aparatem za pomocą SMS'ów. Można zablokować aparat, włączyć alarm, lub uzyskać informacje o położeniu aparatu jeżeli posiada on moduł GPS. Ponadto właściciel za pomocą wiadomości sms wysłanej z innego telefonu może skasować zawarte w pamięci telefonu. Ta wersja aplikacji jest dostępna na platformy Symbian OS 3rd edition. Licencja programu to Trial.

Poradnik instalacji Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Blokady

 • AutoKeyLock Symbian OS S60

  Funkcjonalny program, dzięki któremu klawisze telefonu będą blokować się automatycznie po upływie ustalonego czasu.

 • Mr. Lock 1.0 Symbian S60 3rd Edition

  Bezpłatna aplikacja przeznaczona do automatycznego blokowania klawiatury.

 • BigBen UIQ2 1.40

  Proste narzędzie blokujące klawisze i ekran urządzenia zabezpieczając przed przypadkowym użyciem oraz wyświetlające duży pełnoekranowy zegar analogowy lub cyfrowy.

 • AutoLock 1.1 (Symbian S60 3rd edition)

  Funkcjonalny darmowy program, dzięki któremu klawisze telefonu będą blokować się automatycznie po upływie ustalonego czasu bezczynności.

 • TheftAlarm 1.7

  TheftAlarm to stosunkowo nowe narzędzie zabezpieczające odpowiednio nasz telefon w przypadku jego zagubienia lub kradzieży.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Phone Guardian 3.0 (S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ