Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoLock 0.5 (Symbian S60 1st/2nd edition) - Mobile

Kategoria: Blokady
Producent: Petteri Muilu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 11 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 389

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoLock 0.5 (Symbian S60 1st/2nd edition) - Mobile

Funkcjonalny darmowy program, dzięki któremu klawisze telefonu będą blokować się automatycznie po upływie ustalonego czasu bezczynności. AutoLock nie wiele zajmuje, bo tylko około 11kB dlatego też nie obciąża pamięci telefonu działając przez cały czas w tle. Program jest bardzo prosty w obsłudze i z pewnością nie sprawi problemu nawet początkującym użytkownikom. Jego ustawienie ogranicza się w zasadzie tylko do podania czasu tj. minut i sekund po jakim blokada ma się wyłączyć. Producent udostępnia pełną darmową wersję. Poniżej instrukcja instalacji.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Blokady


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoLock 0.5 (Symbian S60 1st/2nd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ