Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SplashID for Symbian S60 2nd Edition 3.32 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Splash Data
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 126 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 120

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SplashID for Symbian S60 2nd Edition 3.32 - Mobile

Program przeznaczony do bezpiecznego przechowywania ważnych poufnych informacji takich jak numery kont, kart kredytowych czy haseł.

Aplikacja korzysta z bardzo silnego 256-bitowego klucza Blowfish.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Safe Deposit Box 1.03 S60v3

  Safe Deposit Box to funkcjonalne i skuteczne narzędzie dzięki, któremu wszelkie informacje, dane lub pliki będą należycie zabezpieczone. Już nie musisz się obawiać, że twoja poufna zawartość telefonu zostanie ujawniona przez nie powołane osoby.

 • Best Crypto version 1.00 UIQ3

  Program służący do zabezpieczenia ważnych danych takich jak kontakty, zdjęcia notatki, filmy etc. Aby uzyskać dostęp do danego pliku należy podać zdefiniowane uprzednio hasło.

 • Handy Safe Series 80

  Praktyczna aplikacja do szyfrowania ważnych informacji.

 • SplashID for Symbian UIQ 3.32

  Program przeznaczony do bezpiecznego przechowywania ważnych poufnych informacji takich jak numery kont, kart kredytowych czy haseł.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SplashID for Symbian S60 2nd Edition 3.32 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ