Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Safe Deposit Box 1.03 S60v3 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Melon Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.11.2010
Rozmiar: brak informacji
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 98

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Safe Deposit Box 1.03 S60v3 - Mobile

Safe Deposit Box to funkcjonalne i skuteczne narzędzie dzięki, któremu wszelkie informacje, dane lub pliki będą należycie zabezpieczone. Już nie musisz się obawiać, że twoja poufna zawartość telefonu zostanie ujawniona przez nie powołane osoby. Mechanizm działania programu Safe Deposit Box jest bardzo prosty, wszystkie dane takie jak zdjęcia, pliki dźwiękowe, filmy, dokumenty tekstowe są w ogóle nie widoczne do momentu wpisania ważnego hasła przez użytkownika. Nowe pliki, które chcemy ukryć wystarczy przenieść do folderu aplikacji, dzięki czemu pozostają one nie widoczne z każdego miejsca wyszukiwania a co za tym idzie w pełni bezpieczne. Producent udostępnia aplikację Safe Deposit Box w wersji Try & Buy zatem aby korzystać z pełnej wersji należy wykupić licencję.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • PhoneKlone 0.503

  PhoneKlone to prosta aplikacja, która pozwala przechowywać ważne dane z twojego telefonu na bezpiecznym serwerze w internecie.

 • Handy Safe UIQ 4.0

  Praktyczna aplikacja do szyfrowania ważnych informacji.

 • SplashID for Symbian UIQ 3.32

  Program przeznaczony do bezpiecznego przechowywania ważnych poufnych informacji takich jak numery kont, kart kredytowych czy haseł.

 • AlarmsPINs 1.0

  Narzędzie AlarmsPINs stworzone na potrzeby platform Windows Mobile przez znanego programistę Vincenta Collure to skuteczne rozwiązanie dla osób zapominalskich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Safe Deposit Box 1.03 S60v3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ