Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Secure Storage Symbian S80 1.40 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 181 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 329

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Secure Storage Symbian S80 1.40 - Mobile

Psiloc Secure Storage to aplikacja, która bezpiecznie przechowuje poufne pliki i foldery.


Secure Storage jest aplikacją zabezpieczająca. Zapewnia łatwe korzystanie z poufnych plików i folderów a jednocześnie przechowuje je w bezpieczny sposób w telefonach Nokia 9500/9300. Aby zaszyfrować dany dokument lub folder należy wcisnąć "Encrypt" a żeby odszyfrować "Decrypt". W ten niezwykle łatwy sposób użytkownik może zakodować prywatne dokumenty takie jak pliki dźwiękowe, graficzne, tekstowe, arkusze, zrzuty z ekranu itp. Podstawami bezpieczeństwa Secure Storage jest hasło oraz wyrafinowana, 128-bitowa technologia szyfrowania danych RSA/ DSA, które zabezpieczają dane przed dostępem osób niepowołanych.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Spb Wallet 1.5.1

  Spb Wallet to aplikacja napisana pod systemy Windows Mobile, która umożliwi nam skuteczne przechowywanie poufnych danych w naszym telefonie.

 • Handy Safe for Series 60 2nd Edition 5.09

  Praktyczna aplikacja do szyfrowania ważnych informacji.

 • MobiInfoSafe (Android) 1.0.4

  MobiInfoSafe jest prostą aplikacją, która umożliwia Użytkownikowi zabezpieczenie swoich zdjęć, nagrań audio, filmów na telefonie z systemem Android.

 • Advanced Device Locks Symbian S60 Touchscreen

  Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian oraz BlackBerry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Secure Storage Symbian S80 1.40 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ