Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Data Guard Symbian S80 1.40 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 183 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 230

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Data Guard Symbian S80 1.40 - Mobile

Przeznaczona dla komunikatorów Nokii aplikacja Data Guard pozwala zabezpieczać poufne dane i przechowywać je w pamięci telefonu.

Numery kart kredytowych, kont, nazwy użytkownika i hasła dostępowe, piny, adresy to wszystko można ukryć w bezpiecznych bazach danych dzięki programowi Data Guard. Bazy są chronione szyfrem 128-bitowym a otworzyć je może tylko użytkownik znający hasło.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Skb SMS Manager and Hider

  Skb SMS Manager to praktyczna aplikacja, która pozwoli nam na zarządzanie wiadomościami w Pocket PC. Dzięki Skb SMS Manager możemy w łatwy sposób zablokować dostęp do wybranych przez nas wiadomości odebranych, wysłanych czy konkretnych listów.

 • SecuBox 1.4.2 (Windows Mobile)

  SecuBox to program, który zadba o bezpieczeństwo naszych danych na najwyższym poziomie.

 • Handy Safe Windows Mobile PPC

  Aplikacja Handy Safe napisana pod systemy Windows Mobile jest doskonałym rozwiązaniem w dziedzinie ochrony i zabezpieczenia poufnych danych.

 • Advanced Device Locks Symbian S60 2nd Edition

  Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian oraz BlackBerry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Data Guard Symbian S80 1.40 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ