Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Safe for Series 60 2nd Edition 5.09 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 253 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 178

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Safe for Series 60 2nd Edition 5.09 - Mobile

Praktyczna aplikacja do szyfrowania ważnych informacji.

Pozwala w bezpieczny sposób przechowywać numery kart kredytowych, kont bankowych hasła itp.
Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 14 dni darmowego użytkowania

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • FotoStop 1.0

  FotoStop to program stworzony na potrzeby ochrony twoich zdjęć na platformę Android. Dzięki aplikacji FotoStop zdjęcia możesz w prosty sposób organizować, przeglądać oraz wyszukiwać.

 • SplashID for Pocket PC 4.1

  Program SplashID to doskonałe narzędzie stworzone na potrzeby platform Windows Mobile do zarządzania wszelkimi, poufnymi informacjami w telefonie.

 • Advanced Device Locks Symbian UIQ 3rd Edition

  Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian oraz BlackBerry.

 • SplashID for Symbian UIQ 3.32

  Program przeznaczony do bezpiecznego przechowywania ważnych poufnych informacji takich jak numery kont, kart kredytowych czy haseł.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Safe for Series 60 2nd Edition 5.09 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ