Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Crypto version 1.00 Series 60 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 29 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 353

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Crypto version 1.00 Series 60 - Mobile

Program służący do zabezpieczenia ważnych danych takich jak kontakty, zdjęcia notatki, filmy etc. Aby uzyskać dostęp do danego pliku należy podać zdefiniowane uprzednio hasło.

Uwaga!
Wersja trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Best Safe version 2.00 S60 3rd edition

  Program jest przydatnym narzędziem służącym do bezpiecznego przechowywania ważnych informacji takich jak numery kont bankowych, kart kredytowych, czy hasła.

 • Handy Safe Windows Mobile Smartphone

  Aplikacja Handy Safe napisana pod systemy Windows Mobile jest doskonałym rozwiązaniem w dziedzinie ochrony i zabezpieczenia poufnych danych.

 • AlarmsPINs 1.0

  Narzędzie AlarmsPINs stworzone na potrzeby platform Windows Mobile przez znanego programistę Vincenta Collure to skuteczne rozwiązanie dla osób zapominalskich.

 • Best Crypto version 1.00 Windows Mobile

  Program służący do zabezpieczenia ważnych danych takich jak kontakty, zdjęcia notatki, filmy etc. Aby uzyskać dostęp do danego pliku należy podać zdefiniowane uprzednio hasło.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Crypto version 1.00 Series 60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ