Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced Device Locks Symbian UIQ 3rd Edition - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: Melon Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 57 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 291

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Advanced Device Locks Symbian UIQ 3rd Edition - Mobile

Zabezpiecz swój telefon już dzisiaj. Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian oraz BlackBerry. Aplikacja umożliwia swojemu użytkownikowi zablokowanie całego telefonu lub po prostu dostępu do wybranych programów takich jak np. wiadomości, galeria zdjęć, notatnik itp. Aparat może być również zablokowany w określonych warunkach, np. kiedy zmieni się karta SIM lub telefon pozostanie bezczynny przez określony okres czasu. Tak więc nawet jeżeli twój aparat zostanie skradziony lub zagubiony nikt nie będzie miał dostępu do twoich danych, nie ważne czy znajdujących się na karcie czy w pamięci telefonu. Aby korzystać w pełni z programu Advanced Device Locks należy wkupić niezbędną licencję.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • SplashID for Symbian UIQ 3.32

  Program przeznaczony do bezpiecznego przechowywania ważnych poufnych informacji takich jak numery kont, kart kredytowych czy haseł.

 • Handy Safe Windows Mobile PPC

  Aplikacja Handy Safe napisana pod systemy Windows Mobile jest doskonałym rozwiązaniem w dziedzinie ochrony i zabezpieczenia poufnych danych.

 • kAmMa's BackupSMS 0.8

  kAmMa's BackupSMS jak sama nazwa wskazuje to aplikacja zaprojektowana na platformy Android z myślą o bezpiecznej kopii twoich smsów.

 • SPB Wallet 2.0

  Program do zabezpieczania danych dla użytkowników Iphonów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced Device Locks Symbian UIQ 3rd Edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ