Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Mobile Security 5.1 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: F-Secure
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 737 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2184

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Mobile Security 5.1 (S60 3rd) - Mobile

F-Secure Mobile Anti-Virus to kompleksowe rozwiązanie chroniące urządzenia przenośne przed szkodliwymi treściami (od niechcianych wiadomości do wielofunkcyjnych aplikacji).

Zapewnia ochronę czasu rzeczywistego z automatycznymi aktualizacjami dzięki opatentowanemu systemowi aktualizacji przez SMS lub połączenie HTTPS. Oprogramowanie nie wymaga interwencji użytkownika. Aby zapobiec zarażeniu, wszystkie pliki są przejmowane i skanowane podczas zapisywania, kopiowania, ściągania, synchronizowania lub innego rodzaju modyfikacji danych. Oprogramowanie skanuje również wszystkie pliki na kartach pamięci. Gdy zostanie wykryty zarażono plik, jest on natychmiast poddany kwarantannie, aby chronić inne dane w systemie.

Cechy programu:

    *  Niewidoczna ochrona czasu rzeczywistego przed złośliwym kodem na urządzeniu i na kartach pamięci
    * Automatyczne aktualizacje programu antywirusowego z F-Secure Anti-Virus Research do terminali mobilnych poprzez połączenie HTTPS lub przez wiadomości SMS (dodatkowe aktualizacje na PocketPC i Smartfon dostępne będą później)
    * Automatyczne wykrywanie połączeń (np. GPRS, WLAN, UMTS) w celu aktualizacji
    * Bezprzewodowa aktywacja usługi antywirusowej przez HTTP
    * Automatyczne aktualizacje klienta F-Secure Mobile Anti-Virus
    * Cyfrowo podpisane bazy danych antywirusa i aktualizacje podpisów wirusów.

Podobne Antywirusy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Mobile Security 5.1 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ