Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

YouTube for Mobile 1.4.7 Java Sony Ericsson - Mobile

Kategoria: Wideo
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.11.2010
Rozmiar: 351 kB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 4216

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis YouTube for Mobile 1.4.7 Java Sony Ericsson - Mobile

YouTube for Mobile to napisana w języku JAVA wersja jednego z najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów za pośrednictwem serwisu Youtube. Dzięki YouTube for Mobile od teraz możesz cieszyć się wygodnym i szybkim dostępem do setek tysięcy filmów wprost na ekranie twojego telefonu. Aplikacja przygotowana przez firmę Google doskonale sprawdza się na platformach takich jak Nokia oraz Sony Ericsson. Program pozwala nie tylko wyszukiwać interesujące nas filmy ale także dodawać własne bezpośrednio z poziomu telefonu. Z uwagi na obszerne wielkości pakietów danych przesyłanych podczas korzystania z programu, zalecamy zestawić połączenie w oparciu o sieć WiFi. Poniżej udostępniamy instrukcję instalacji, YouTube for Mobile jest całkowicie darmowy.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Wideo

 • Corel VideoStudio Pro

  Zestaw wielu narzędzi przeznaczonych do tworzenia i obróbki materiałów wideo przeznaczony zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników.

 • DivX Mobile Player 0.93 beta

  DiviX Mobile Player to darmowy odtwarzacz pozwalający oglądać na telefonach komórkowych filmy wideo skompresowane popularnym kodekiem DiviX.

 • YoutubeOffloader 1.0 Smartphone

  YoutubeOffloader to uproszczona wersja programu służąca do zamieszczania plików video bezpośrednio z poziomu telefonu w czasie rzeczywistym. Nie jest to odtwarzacz filmów z serwisu youtube ani też program do ich pobierania.

 • Camcorder2 1.0 (S60 1st)

  Camcorder2 to aplikacja do nagrywania filmów za pomocą kamery wbudowanej w telefonie.

 • Camcorder2 1.0 (S60 3rd)

  Camcorder2 to aplikacja do nagrywania filmów za pomocą kamery wbudowanej w telefonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: YouTube for Mobile 1.4.7 Java Sony Ericsson - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ