Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Surprise! Sounder 1.00 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: RedLynx
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 191 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 5180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Surprise! Sounder 1.00 - Mobile

Surprise! Sounder pozwala zmienić głos podczas rozmowy przez telefon.

Program działa na telefonach z systemem Symbian S60 i umożliwia przekształcenie naszego głosu np. na głos robota lub myszki Miki.

Podobne Pozostałe

 • Mobiola Studio Motorola 2.1.21

  Program przeznaczony do kopiowania plików multimedialnych z komputera na telefon komórkowy.

 • Snake 1.0 (S60 3rd edition)

  Snake jest niczym innym jak odmianą bardzo popularnej niegdyś gry na stare platformy Nokii. Teraz znanego "węża" możemy spotkać i na systemach Symbian trzeciej edycji. Dziś ciężko już wyobrazić sobie aby te sentymentalne gry powróciły, dzięki aplikacji Snake 1.0 będzie to choć przez chwilę możliwe.

 • PhotoFix for Symbian S60 1.0.2

  Program umożliwia wykonywanie zmian na wielu fotografiach jednocześnie. Aplikacja umożliwia między innymi zmianę rozmiaru pliku graficznego lub jego obrócenie.

 • Piardofon

  Jeszcze niedawno aby zrobić komuś wyjątkowo śmieszny acz mało wyszukany żart należało zaopatrzyć się w sklepie z dowcipnymi gadżetami w specjalny plastikowy dinks.

 • VITO RingtoneEditor 1.22 (Smartphone 2003/5.0)

  Program VITO RingtoneEditor stworzony pod platformy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób kreatywnych. Narzędzie umożliwia tworzenie własnych dzwonków, odbywa się to w prosty i przejrzysty sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Surprise! Sounder 1.00 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ