Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sleep Music 0.6 beta (S60 1st/2nd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: s60python Simple & Great
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Rozmiar: 9 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 271

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sleep Music 0.6 beta (S60 1st/2nd) - Mobile

Sleep Music to aplikacja do automatycznego wyłączania odtwarzacza muzycznego w telefonie.

Program pozwala ustawić czas po jakim wyłączy się odtwarzacz w telefonie z systemem Symbian. Niewielka, ale przydatna aplikacja dla wszystkich słuchających muzyki do snu.

Sleep Music wymaga środowiska Python.

Podobne Pozostałe

 • Face Warp 2.0 (S60 2nd)

  Face Warp służy do deformowania zdjęć twarzy.

 • Snake 1.0 (S60 3rd edition)

  Snake jest niczym innym jak odmianą bardzo popularnej niegdyś gry na stare platformy Nokii. Teraz znanego "węża" możemy spotkać i na systemach Symbian trzeciej edycji. Dziś ciężko już wyobrazić sobie aby te sentymentalne gry powróciły, dzięki aplikacji Snake 1.0 będzie to choć przez chwilę możliwe.

 • PhotoCard for Symbian S60 3rd edition 1.0.3

  Aplikacja umożliwia tworzenie ciekawych pocztówek ze zdjęć znajdujących się w pamięci telefonu. Do każdej kartki można dodać tekst i wysłać ją znajomym.

 • PhotoArt for Symbian S60 1.0.2

  Aplikacja do obróbki zdjęć. Dzięki zestawowi różnorodnych filtrów pozwala przerabiać zdjęcia dodając do nich ciekawe efekty.

 • DogBuzz 1.4.1

  DogBuzz to nie typowa aplikacja na platformę Android która odtworzy dźwięk o wysokiej tonacji - za pomocą którego pozbędziemy się uporczywych psów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sleep Music 0.6 beta (S60 1st/2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ