Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AudioCube 1.3 S60v3 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: HugeMatrix,Inc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 546

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AudioCube 1.3 S60v3 - Mobile

AudioCube to rozbudowane narzędzie umożliwiające edycję plików audio i tworzenie własnych dzwonków. Program wspiera formaty WAV, AAC, MP3, AMR, WMA pozwala na przeglądanie plików dŸwiękowych ich odtwarzanie i konwersję pomiędzy różnymi formatami. Aplikacja umożliwia swobodną edycję plików audio, ich cięcie, dzielenie sklejanie różnych plików w jeden. Uwaga!Wersja trial pozwala na 3 dni darmowego użytkowania programu. Poniżej udostępniamy instrukcję instalacji.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Pozostałe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AudioCube 1.3 S60v3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ